Show Archive
Datum Naam Locatie Klassement Land Cat. Uitslag
12.10.08, 17:15 u Ruddervoorde Superprestige BE SP 27e
19.10.08, 15:00 u Kalmthout Wereldbeker BE WB 40e
22.10.08, 21:45 u Woerden KNWU Top Competitie NL A2 16e
26.10.08, 15:00 u Tábor Wereldbeker CZ WB DNF
02.11.08, 15:00 u Eerde Veghel Superprestige NL A1 21e
09.11.08, 15:00 u Pijnacker Wereldbeker NL WB 22e
11.11.08, 15:00 u Niel Gazet van Antwerpen Trofee BE A2 16e
16.11.08, 15:00 u Asper Gavere Superprestige BE A2 20e
22.11.08, 15:00 u Hasselt Gazet van Antwerpen Trofee BE A2 15e
23.11.08, 15:00 u Hamme Zogge Superprestige BE A1 21e
29.11.08, 15:00 u Koksijde Wereldbeker BE WB 26e
30.11.08, 15:00 u Gieten Superprestige NL A1 13e
13.12.08, 15:00 u Essen Gazet van Antwerpen Trofee BE A2 23e
14.12.08, 15:00 u Overijse Internationaal BE A1 15e
21.12.08 Nommay Wereldbeker FR WB 40e
26.12.08, 15:00 u Heusden-Zolder Wereldbeker BE WB 30e
28.12.08, 17:30 u Diegem Superprestige BE A1 13e
01.01.09, 15:00 u Baal Gazet van Antwerpen Trofee BE A1 16e
04.01.09, 15:00 u Sint Michielsgestel Internationaal NL A2 9e
11.01.09, 15:00 u Huijbergen NK NL NK 7e
14.01.09, 15:00 u Surhuisterveen Internationaal NL A2 9e
18.01.09, 15:00 u Roubaix Wereldbeker FR WB 25e
25.01.09, 15:00 u Milaan Wereldbeker IT WB 29e
01.02.09, 14:00 u Hoogerheide WK NL WK 57e
07.02.09, 15:00 u Lille Gazet van Antwerpen Trofee BE A2 19e
08.02.09, 15:00 u Hoogstraten Superprestige BE A1 17e
14.02.09, 15:00 u Heerlen KNWU Top Competitie NL A2 11e
15.02.09, 15:00 u Vorselaar Superprestige BE A1 DNF
20.09.09, 15:00 u Neerpelt Internationaal BE A2 17e
26.09.09, 15:00 u Harderwijk Internationaal NL A1 8e
04.10.09, 15:00 u Treviso Wereldbeker IT WB 24e
10.10.09, 15:00 u Namen Gazet van Antwerpen Trofee BE A1 28e
11.10.09, 17:15 u Ruddervoorde Superprestige BE A1 20e
18.10.09, 15:00 u Plzeň Wereldbeker CZ WB 17e
22.10.09, 21:45 u Woerden KNWU Top Competitie NL A2 11e
26.10.09, 15:00 u Oudenaarde Gazet van Antwerpen Trofee BE A1 28e
01.11.09, 15:00 u Hoogstraten Superprestige BE A1 14e
08.11.09, 15:00 u Nommay Wereldbeker FR WB 24e
15.11.09, 15:00 u Asper Gavere Superprestige BE A2 17e
21.11.09, 15:00 u Hasselt Gazet van Antwerpen Trofee BE A2 17e
22.11.09, 15:00 u Hamme Zogge Superprestige BE A1 15e
28.11.09, 15:00 u Koksijde Wereldbeker BE WB 24e
29.11.09, 15:00 u Gieten Superprestige NL A1 24e
06.12.09, 15:00 u Igorre Wereldbeker ES WB 35e
12.12.09, 15:00 u Essen Gazet van Antwerpen Trofee BE A2 15e
13.12.09, 15:00 u Overijse Internationaal BE A1 DNF
20.12.09 Kalmthout Wereldbeker BE WB 21e
26.12.09, 15:00 u Heusden-Zolder Wereldbeker BE WB 20e
27.12.09, 17:30 u Diegem Superprestige BE A1 16e
29.12.09, 15:00 u Loenhout Gazet van Antwerpen Trofee BE A1 14e