Vlaamse Duinencross

Event

Title:
Vlaamse Duinencross
When:
za, 24. november 2012, 15:00 u
Where:
Koksijde - Koksijde, West-Vlaanderen
Category:
Wereldbeker
Event Custom Field 1:
8e
Event Custom Field 2:
WB
Event Custom Field 3:
5

Description

3e manche van de Wereldbeker Veldrijden. Live op Sporza om 15:00 uur.

 

Uitslag Naam Nat. Totaaltijd UCI punten
1 Sven NYS BEL 59:34 200
2 Niels ALBERT BEL 59:48 160
3 Francis MOUREY FRA 59:53 140
4 Bart AERNOUTS BEL 1:00:07 120
5 Klaas VANTORNOUT BEL 1:00:54 110
6 Rob PEETERS BEL 1:01:01 100
7 Dieter VANTHOURENHOUT BEL 1:01:06 90
8 Thijs VAN AMERONGEN NED 1:01:11 80
9 Lars VAN DER HAAR NED 1:01:18 70
10 Philipp WALSLEBEN GER 1:01:29 60
11 Marcel MEISEN GER 1:01:35 58
12 Kevin PAUWELS BEL 1:01:42 56
13 Tom MEEUSEN BEL 1:02:02 54
14 Niels WUBBEN NED 1:02:07 52
15 Radomir SIMUNEK CZE 1:02:07 50
16 Marcel WILDHABER SUI 1:02:07 48
17 Simon ZAHNER SUI 1:02:19 46
18 Bart WELLENS BEL 1:02:32 44
19 Enrico FRANZOI ITA 1:02:47 42
20 Martin BINA CZE 1:02:49 40
21 Twan VAN DEN BRAND NED 1:02:49 39
22 Mariusz GIL POL 1:03:18 38
23 Nicolas BAZIN FRA 1:03:50 37
24 Gerben DE KNEGT NED 1:04:04 36
25 Thijs AL NED 1:04:05 35
26 Patrick VAN LEEUWEN NED 1:04:08 34
27 Matthieu BOULO FRA 1:04:18 33
28 Steve CHAINEL FRA 1:04:20 32
29 Ian FIELD GBR 1:04:25 31
30 Martin ZLAMALIK CZE 1:04:26 30
31 Lubomir PETRUS CZE 1:04:31 29
32 Jonathan PAGE USA 1:05:12 28
33 Micki VAN EMPEL NED 1:05:55 27
34 Egoitz MURGOITIO REKALDE ESP 1:06:05 26
35 Isaac SUAREZ FERNANDEZ ESP 1:06:21 25
36 Arnaud GRAND SUI 1:06:45 24
37 Robert GAVENDA SVK 1:06:54 23
38 Vladimir KYZIVAT CZE 1:07:07 22
39 Ondrej BAMBULA CZE 1:07:29 21
40 Christoph PFINGSTEN GER 1:07:57 20
41 Magnus DARVELL SWE 19
42 Christian HELMIG LUX 18
43 Gusty BAUSCH LUX 17
44 Jose Antonio DIEZ ARRIOLA ESP 16
45 Lewis RATTRAY AUS 15
46 Alexander REVELL NZL 14
47 Angus EDMOND 13
Uitslag Naam Nat. Totaaltijd UCI punten
1 Sven NYS BEL 59:34 200
2 Niels ALBERT BEL 59:48 160
3 Francis MOUREY FRA 59:53 140
4 Bart AERNOUTS BEL 1:00:07 120
5 Klaas VANTORNOUT BEL 1:00:54 110
6 Rob PEETERS BEL 1:01:01 100
7 Dieter VANTHOURENHOUT BEL 1:01:06 90
8 Thijs VAN AMERONGEN NED 1:01:11 80
9 Lars VAN DER HAAR NED 1:01:18 70
10 Philipp WALSLEBEN GER 1:01:29 60
11 Marcel MEISEN GER 1:01:35 58
12 Kevin PAUWELS BEL 1:01:42 56
13 Tom MEEUSEN BEL 1:02:02 54
14 Niels WUBBEN NED 1:02:07 52
15 Radomir SIMUNEK CZE 1:02:07 50
16 Marcel WILDHABER SUI 1:02:07 48
17 Simon ZAHNER SUI 1:02:19 46
18 Bart WELLENS BEL 1:02:32 44
19 Enrico FRANZOI ITA 1:02:47 42
20 Martin BINA CZE 1:02:49 40
21 Twan VAN DEN BRAND NED 1:02:49 39
22 Mariusz GIL POL 1:03:18 38
23 Nicolas BAZIN FRA 1:03:50 37
24 Gerben DE KNEGT NED 1:04:04 36
25 Thijs AL NED 1:04:05 35
26 Patrick VAN LEEUWEN NED 1:04:08 34
27 Matthieu BOULO FRA 1:04:18 33
28 Steve CHAINEL FRA 1:04:20 32
29 Ian FIELD GBR 1:04:25 31
30 Martin ZLAMALIK CZE 1:04:26 30
31 Lubomir PETRUS CZE 1:04:31 29
32 Jonathan PAGE USA 1:05:12 28
33 Micki VAN EMPEL NED 1:05:55 27
34 Egoitz MURGOITIO REKALDE ESP 1:06:05 26
35 Isaac SUAREZ FERNANDEZ ESP 1:06:21 25
36 Arnaud GRAND SUI 1:06:45 24
37 Robert GAVENDA SVK 1:06:54 23
38 Vladimir KYZIVAT CZE 1:07:07 22
39 Ondrej BAMBULA CZE 1:07:29 21
40 Christoph PFINGSTEN GER 1:07:57 20
41 Magnus DARVELL SWE 19
42 Christian HELMIG LUX 18
43 Gusty BAUSCH LUX 17
44 Jose Antonio DIEZ ARRIOLA ESP 16
45 Lewis RATTRAY AUS 15
46 Alexander REVELL NZL 14
47 Angus EDMOND 13


Venue

Location:
Koksijde - Website
City:
Koksijde
State:
West-Vlaanderen
Country:
Belgium