Show Archive
Datum Naam Locatie Klassement Land Cat. Uitslag
08.02.14, 15:00 u Lille Bpost bank trofee BE A1 15e
09.02.14, 15:00 u Hoogstraten Superprestige BE A1 4e
15.02.14, 15:00 u Middelkerke Superprestige BE A1 6e
16.02.14, 15:00 u Heerlen KNWU Top Competitie NL A1 2e
23.02.14, 15:00 u Oostmalle Bpost bank trofee BE A1 15e
10.09.14 Las Vegas Internationaal US C1 15e
21.09.14, 15:00 u Erpe Mere Internationaal BE C2 10e
27.09.14, 15:00 u Neerpelt Soudal Classics BE C2 13e
05.10.14, 17:30 u Gieten Superprestige NL C1 19e
11.10.14, 15:00 u Den Bosch Internationaal NL C2 DNF
12.10.14, 15:00 u Ronse Bpost bank trofee BE C1 9e
19.10.14, 15:00 u Valkenburg Wereldbeker NL WB 6e
21.10.14, 20:40 u Woerden KNWU Top Competitie NL C2 1e
25.10.14, 15:20 u Mannheim Internationaal DE C2 5e
26.10.14, 15:00 u Contern Internationaal LU C2 1e
01.11.14, 15:00 u Oudenaarde Bpost bank trofee BE C1 8e
02.11.14, 15:00 u Zonhoven Superprestige BE C1 19e
09.11.14, 15:00 u Ruddervoorde Superprestige BE C1 20e
11.11.14, 15:00 u Niel Soudal Classics BE C2 DNF
16.11.14, 15:00 u Asper Gavere Superprestige BE C1 17e
22.11.14, 15:00 u Koksijde Wereldbeker BE WB 21e
23.11.14, 15:00 u Spa Franchorchamps Superprestige BE C1 10e
29.11.14, 15:00 u Milton Keynes Wereldbeker GB WB 22e
30.11.14, 15:00 u Hamme Zogge Bpost bank trofee BE C1 DNF
14.12.14, 18:00 u Mol Internationaal BE C2 19e
21.12.14, 15:00 u Namen Wereldbeker BE WB 31e
25.01.15, 15:00 u Hoogerheide Wereldbeker NL WB 26e
01.02.15, 15:00 u Tábor WK CZ WK 15e
07.02.15, 15:00 u Lille Bpost bank trofee BE C1 DNF
08.02.15, 15:00 u Hoogstraten Superprestige BE C1 21e
14.02.15, 15:00 u Middelkerke Superprestige BE C1 19e
22.02.15, 15:00 u Oostmalle Internationaal BE C1 24e
17.09.15, 06:30 u Las Vegas Wereldbeker US WB 21e
26.09.15, 15:00 u Neerpelt Soudal Classics BE C2 17e
27.09.15, 15:00 u Erpe Mere Internationaal BE C2 12e
04.10.15, 15:00 u Gieten Superprestige NL C1 12e*
11.10.15, 15:00 u Ronse Bpost bank trofee BE C1 8e
18.10.15, 15:00 u Valkenburg Wereldbeker NL WB 14e
20.10.15, 21:00 u Woerden KNWU Top Competitie NL C2 15e
25.10.15, 15:00 u Zonhoven Superprestige, 2015-2016 BE C1 13e
01.11.15, 15:00 u Oudenaarde Bpost bank trofee BE C1 5e
07.11.15, 15:00 u Huijbergen EK, 2015-2016 NL EK 6e
08.11.15, 15:00 u Ruddervoorde Superprestige, 2015-2016 BE C1 18e
11.11.15, 15:00 u Niel Soudal Classics, 2015-2016 BE C2 13e
15.11.15, 15:00 u Asper Gavere Superprestige BE C1 14e
21.11.15, 15:00 u Hasselt Soudal Classics BE C1 6e
22.11.15, 15:00 u Koksijde Wereldbeker BE WB 11e
29.11.15, 15:00 u Hamme Zogge Bpost bank trofee BE C1 19e
05.12.15, 15:00 u Essen Bpost bank trofee BE C1 DNF
06.12.15, 15:00 u Overijse Internationaal BE C1 DNS